Nasıl Alırım ?

Tarikemre.com Online Mağaza'ya Hoşgeldiniz.
Online Mağazamızda gerçekleştireceğiniz birkaç adım ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Aradığınız ürün, marka veya ürün kategorilerini web sitemizin ana menüsünden inceleyebilir; yine marka veya kategorilere tıklayarak, sol köşede bulunan arama filtrelerini kullanabilir, istediğiniz özelliklere sahip ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitesi ana sayfasından fırsat ürünlerini ve güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

İlginizi çeken ürünün detay sayfasından ürünün; fiyatı, taksit seçenekleri ve teknik özellikleri hakkında bilgi alabilir, aynı sayfada bulunan "Sepete Ekle" butonu yardımıyla ürünü alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Eğer web sitemize daha önce üye olduysanız, üyelik bilgilerinizi belirterek hemen giriş yapabilir, henüz kayıtlı bir kullanıcı değilseniz, sadece 30 saniye sürecek "hızlı üyelik formunu" doldurarak alışverişinize devam edebilirsiniz.
 
Sadece 3 Adımda! Nasıl Alışveriş Yaparım?
 
  • "Sepetim" sayfasında satın almak istediğiniz ürünü görüntüleyebilir, alışverişe devam etmek istiyorsanız "Alışverişe Devam Et" butonunu kullanabilirsiniz. Hediye çeki veya indirim kuponunuz mevcut ise sağ tarafta bulunan, "İndirim Kuponu ve Hediye Çeki" bölümüne gelerek, daha önce adınıza tanımlanan kodu bu alanda kullanabilirsiniz. Aynı sayfada bulunan "Satın Al" butonuna tıklayarak, "Teslimat Bilgileri" sekmesine geçebilirsiniz.

  • Teslimat Bilgileri sekmesine ulaştıktan sonra, satın almakta olduğunuz ürünün teslimatı için adres bilgilerini eksiksiz olarak belirtiniz. Eğer ürünün daha önce belirtilen adresten, farklı bir adrese teslim edilmesini istiyorsanız, "Yeni Bir Adres Ekle" seçeneğini kullanarak yeni adres bilgilerinizi girebilirsiniz. Faturanızın teslimat adresinden farklı bir adrese ulaşmasını tercih ediyorsanız, fatura adresinizi ayrıca ekleyebilirsiniz. Faturanızın firma adına kesilmesini istiyorsanız, ilgili alanlarını doldurmalısınız.

    Alıcı bilgilerini girdikten sonra, "Sipariş Notu" kısmına, alışverişiniz hakkında tarafımıza iletmek istediğiniz notlarınızı belirtebilirsiniz. Hediye notlarınızı da bu alanı doldurarak oluşturabilirsiniz. Sağ tarafta bulunan "Devam Et" butonuna tıklayarak "Ödeme Yöntemi" adımına geçebilirsiniz.

  • Ödeme Yöntemi sekmesinde; kredi kartı, havale, kapıda ödeme, ile ödeme seçeneklerinden birini tercih ettikten sonra, karşınıza gelen pencerede bulunan ilgili alanları doldurabilirsiniz.

  • Yine aynı sayfada bulunan mesafeli satış sözleşmesini inceledikten sonra, "Mesafeli satış sözleşmesini ve cayma hakkını okudum, kabul ediyorum" kutucuğunu seçiniz. Sağ tarafta bulunan "Devam Et" butonuna tıklayarak sipariş verme işleminizi  3D güvenlikli hepsipay ödeme sistemi ile tamamlayabilirsiniz.

  • Siparişiniz tarafımıza ulaştığı andan itibaren, 3 iş günü içinde teslim edilmek üzere hazırlanacaktır. Satın aldığınız ürünün  gün içinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir.