Kargo ve İade İşlemleri

Kargo Prosedürü

 • Siparişiniz merkez depomuzda bulunuyorsa, 16:00'a kadar verilen siparişleriniz gün içinde kargoya verilir.
 • Kargo sürecini "Hesabım" alanında yer alan "Siparişleriniz" bölümünden takip edebilirsiniz. Sipariş ekranında beliren kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.
 • Tarık Emre.com online mağazada yapacağınız tüm 100 TL ve üzeri  alışverişlerinizde kargo ücreti Tarık Emre.com tarafından ödenmektedir.
 • Kargo şirketinin teslimatı sırasında, paketinizin zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim almayıp, kargo elemanı yanınızdayken paketi açınız. Eğer ürün zarar görmüşse, siparişinizi, kargo elemanına tutanak tutturarak iade ediniz. Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içinde, [email protected] adresi veya 0850 840 64 23,0555 818 60 46 numaralı telefon vasıtasıyla, müşteri temsilcilerimize muhakkak bildiriniz. 


 

İade Şartları

 • Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade, 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.
 • Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.
 • Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde [email protected] adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.
 • İade ve değişim işlemlerinde ayıplı veya kusurlu ürünlerde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile 'Karşı Ödemeli' gönderebilirsiniz, Ayıplı veya Kusurlu iadeler dışında gönderim ücretleri tarafınızdan ödenmektedir.
 • İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0850 840 64 23 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: Limonluk Mah.2436 Sk. Cumhuriyet Ekinci Konutları C Blok No: 2/CA Yenişehir / MERSİN Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:
 • İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece Tarık Emre.com müdahale edememektedir.
 • Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.
 • Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.
 • İade ve değişim işlemleri için bu faturanın arka yüzünde bulunan "İADE TALEBİ" kısmını eksiksiz doldurulup imza atmanız ve aslını tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.
 • EKSİK VEYA HASARLI ÜRÜN ÜCRETİ

Ürüne dair tüm paket içeriğini sağlam bir şekilde paketleyin; çünkü Tarık Emre.com, kargo sırasında kaybolan veya zarar gören öğelerden sorumlu değildir.
Orijinal kutusu, ambalaj malzemesi, içeriği, aksesuarları ve/veya kılavuzları olmadan alınan ürünler (yani artık satılamayacak ürünler) için ek ücretler uygulanabilir.

Eğer ürününüz size hasarlı gönderildi ise, iade işleminiz için lütfen müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişime geçiniz.
Tarık Emre.com resmi internet mağazasında, sadece Tarık Emre.com resmi internet mağazasından satın alınan ürünler ile ilgili iade işlemi yapılmaktadır. Tarık Emre.com resmi Tarık Emre.com mağazası dışından yapılan alışverişlerin iade, değişim, garanti, tamir ve yedek parça işlemleri için belgelerle birlikte ürünü satın almış olduğunuz ve alışverişinizin sorumlusu olan perakende satış mağazası veya internet mağazası iletişime geçiniz.

 •  
 • MAĞAZALARIMIZDA İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ;

 

 

Mağazalarımızda 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olduğunuz ürünü; fatura tarihinden sonraki ilk 15 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı  bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

 

 

.  Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış olduğu ürün uzmanlarımız tarafından kontrol edilmelidir.

 

.  Değişim yapılacak olan ürünün bedeli değiştirilmesi talep edilen ürün bedelinin altında olmamalıdır.

 

.  Ürününüz hangi marka ise o maltipi ve marka ile değiştirebilirsiniz.

 

. Ürün değişim işlemlerinde satın alma aşamasında size verilen tüm belgelerle birlikte (ürün sertifikası, fatura, ürün ambalajı) mağazalarımıza başvurmanız gerekmektedir.

 

.  Ürünün hediye olması durumunda değişim işlemini hediye kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Üründe herhangi bir ayıp olmamasına rağmen üründen cayıldığında belirtilen süre içinde değişim yapılabilir fakat para iadesi yapılamamaktadır.