Kuruluş
1996
Türkiye
Mersin
Çalışan
20+

TARIK EMRE™ HAKKINDA

Tarık Emre™ Optik Saat, 1996 yılında Mersin'de 'Emre Optik' markası ile kuruldu. Hizmet ve ürün kalitesi anlayışından ödün vermeyerek uzun yıllar müşterilerinin güvenini kazanan Emre Optik, 2005 yılında bu anlayışı Tarsus'a da taşıyarak sektöre yeni bir soluk getirdi. Tarsus'ta kent sakinlerinin "ailemizin gözlükçüsü' nitelendirmesi ile andığı bir mağaza algılaması oluşturdu.

Güven…

Zincir mağaza yapısına yeni halkalar ekleyerek yatırımlarına devam etmek isteyen Emre Optik, Nisan 2011'de Adana Optimum 'da tescilli markası olan 'Tarık Emre Optik & Saat' olarak ilk mağazasını açtı. 64 adet seçkin markayı Adana'da tek mağazada başarılı bir konsept ile bir araya getiren 'Tarık Emre Optik & Saat, AVM kategorisinde gösterdiği başarıyı Tarsus'ta da sürdürmek amacıyla TARSU AVM içerisinde Mart 2012'de yerini aldı.

Online Mağaza Açılışı…

Sektöre getirdiği yeniliklerle büyüme ivmesi kazanan Tarık Emre Optik&Saat 2012-2013 sürecinde, TarıkEmre.com ve yeni bir mağaza yaklaşımı olan 'shop office' konseptini açarak VIP müşteriler için farklı hizmetler sunmaya devam etti.

Devamlılık…

Mağazalaşma sürecinde yeni bir adım daha atarak 2021 yılında Adana'da İkinci mağaza olarak Adana Atatürk Caddesi mağazasını açtı.

ve aynı zamanda Trendyol,N11 vb. platrformlarda aktif olarak satış yapmaktadır.

 

 

Tarık Emre.com olarak hep buradayız...

Sağlıcakla....

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız. tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR