SIK SORULAN SORULAR

Sipariş vermek için üye olmak gerekiyor mu?
  • Hayır, Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek olmayacaktır. Fakat indirimli kampanyalar ve size özel fırsatlardan yararlanabilmeniz için 30 saniyelik bir kayıt formu doldurmanız yeterli olacaktır.
Sitenizdeki ürün fiyatları mağazalarınızda da geçerli mi?
  • Sadece online mağazaya özel getirilen ürünler ve internete özel indirim uygulanan ürünler haricinde, bütün ürünlerin fiyatları mağazalarımızda ve online mağazamızda aynıdır.
Siparişimin hediye olarak gönderilmesini istiyorum. Hediye paketi ve not yazılmasını sağlayabilir misiniz?
  • Bütün siparişlerimiz anlaşmalı olduğumuz YURT İÇİ KARGO şirketiyle gönderilmektedir. Türkiye'nin her yerine kargo hizmeti sağlanmaktadır.         
  • Hediye paketini kargo kutusunun içine ekliyoruz. Kargo kutusuna ayrıca not yazılmamaktadır.
Siparişimi verdikten sonra hangi aşamada olduğunu nereden görebilirim?
  • Siparişinizi oluşturduktan sonra HESABIM alanındaki "Siparişleriniz" bölümünden, siparişinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.Kargo takibini  "Siparişleriniz" bölümünde bulunan kargo takip numarası ile yapabilirsiniz.
Satın aldığım ürünü beğenmedim değiştirmek/iade etmek istiyorum. Kargo ücretini tarafıma mı aittir?
  • İade/değişim işlemi için anlaşmalı olduğumuz Yurt içi kargo'yu tercih etmeniz gerekmektedir. Ayıplı kusurlu ürünler dışında Karşı Ödemeli gönderiler kabul edilmemektedir. 
Sipariş ettiğim ürünü beğenmedim değiştirmek/iade etmek istiyorum.Ne yapmalıyım?
  • Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürünü kutusu, garantisi ve faturası (var ise promosyon ürünü) ile birlikte içinde açıklayıcı bir not ile tarafımıza göndermeniz yeterlidir.Sadece ayıplı ve kusurlu ürünlerde 'Karşı Ödemeli' gönderim yapılmaktadır. Kargo tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlerle irtibata geçecektir.
Ödeme Onay Adımında PAYTR yazıyor bu nedir?
  • Ödeme Altyapısı olarak %100 güvenli Merkez Bankası Ödeme alma kuruluşları içerisinde bulunan PayTR Ödeme Altyapısı kullanmaktayız.Bu ödeme altyapısını siz müşterilerimizin güvenliği için seçmiş bulunmaktayız.Herhangi bir kart bilgisi tutmamaktayız. Ekstrenizde ve 3D adımında PayTR/TARIK EMRE adıyla görünebilir,güvenle alışveriş yapabilirsiniz.